Aspirant leden

De aspirant leden van het netwerk:

  • Zijn gediplomeerd fysiotherapeut of ergotherapeut en hebben een opleiding handtherapie succesvol afgerond.
  • Zijn recent lid geworden van het Handtherapie netwerk Breda e.o.
  • Hebben ervaring in het behandelen van patiënten met diverse handproblematiek.
  • Behandelen minimaal 8 uur per week handpatiënten.
  • FT= Handfysiotherapeut / ET= Handergotherapeut

Jochem Verschuren – FT
Fysiotherapie Heusdenhout – j.verschuren@fysiotherapieheusdenhout.nl
Praktijklocatie: Breda

Karin Hulsteyn – FT
Re-Balance fysiotherapie – 076-3033981 – Karin@rebalancefysio.nl
Praktijklocatie: Breda

Monique van Vliet-Heijnen – FT
06-24367624 – contact@fysiotherapie-Monique.nl
Praktijklocatie: Gilze

Tessa Marijnissen – FT
O&S fysiopraktijken – 076- 5656988 – tessa@onsfysio.nl
Praktijklocatie: Breda

Marjon van Oudenaarden – van Wansum – FT
Topzorggroep – 088-0450001
praktijklocatie: Terheijden

Monique Verpalen – FT
In-motion – monique@in-motionbreda.nl
Praktijklocatie: Breda

Titia Broers – FT
Monne Zorg -076-5810491- titia@monne-zorgenbeweging.nl
Praktijklocatie: Breda

Marjolein den Arend – FT
Arcus fysiotherapie – 0165-502787 – marjolein@arcusfysio.nl
Praktijklocatie: Hoeven